LAV Venüs ile Her Yudumda Zarafet - Gürallar

LAV Venüs ile Her Yudumda Zarafet

Camın yenilikçi markası LAV, Venüs kulplu çay bardağı ile çay saatlerine zarafet katıyor. Klasik ince belli bardak geleneğini modern bir tasarımla birleştiren Venüs kulplu çay bardağı, estetik formuyla şık sunumların da vazgeçilmezi oluyor. Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken LAV Venüs kulplu çay bardağına, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, Venüs kulplu çay bardağıyla çay ve sohbet keyfine bambaşka bir anlam katıyor. İsmini Roma Mitolojisi’ndeki aşk ve güzellik tanrıçası Venüs’ten alan seri, estetik formu ve modern bir çizgiye sahip tasarımıyla çay içtiğiniz her anı adeta görsel bir şölene dönüştürüyor. Klasik ince belli bardak geleneğimizi modern bir tasarımla birleştiren Venüs kulplu çay bardağı, geniş hacmi ve şıklığıyla da çay keyfini ikiye katlıyor.

Venüs kulplu çay bardağı, sadece kendiniz için değil tüm sevdikleriniz ve misafirleriniz için de göz alıcı ikramlara imza atabilirsiniz. Estetik olduğu kadar romantik bir görüntüye de sahip olan Venüs ile hayal gücünüzü kullanarak eşsiz sunumlar da yaratabiliriz.

LAV Venüs Kulplu Çay Bardağı, günün her saatinde içtiği her yudum çaya estetik bir dokunuş katmak isteyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Venüs Kulplu Çay Bardağı - 6'lı paket: 18,50 TL

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Baran Durmazel, baran.durmazel@excel.com.tr, 0216 544 94 75

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71