LAV Sude Çeyiz Seti ile Sadeliğin İzinden Gidin - Gürallar

LAV Sude Çeyiz Seti ile Sadeliğin İzinden Gidin

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, çeyiz hazırlığı, düğün ve nişan alışverişi yapanları Sude Çeyiz Seti ile buluşturuyor. Modern, estetik ve sade bir tasarıma sahip ürünlerin yer aldığı Sude Çeyiz Seti, ilk misafirlerine hayranlık veren sunumlar hazırlamak isteyenleri özgür bırakıyor.

Yalınlığın gücünü yansıtan Sude Çeyiz Seti, sofranıza katacağınız tüm renklere, ilham veren ikramlara benzersiz bir uyum sağlıyor. Her sofranın baş tacı olmaya aday Sude Çeyiz Seti’nde kahvaltıdan çay saatine, günün her anında zevkle kullanacağınız ürünler bir arada yer alıyor.

30 parçadan oluşan Sude Çeyiz Seti’nde 6 adet Fame Su-Şarap Kadehi, 6 adet Sude Su Bardağı, 6 adet Sude Meşrubat Bardağı ve 12’li Ajda Çay Seti bulunuyor. Sude Çeyiz Seti, sadece evlilik hazırlığı yapanlara değil sofralarını zarif bir dokunuşla yenilemek isteyenlere de hitap ediyor.

LAV Sude Çeyiz Seti, evlilik hazırlığı yapan, sofralarına heyecan ve keyif katmak isteyen herkesi tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Sude Çeyiz Seti – 30’lu set: 99.95 TL

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Baran Durmazel, baran.durmazel@excel.com.tr, 0216 544 94 75

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71