LAV ile Kurban Bayramı’nda İlham Veren Sunumlar! - Gürallar

LAV ile Kurban Bayramı’nda İlham Veren Sunumlar!

Camın yenilikçi markası LAV, Kurban Bayramı’nda misafirlerini yaratıcı ve benzersiz sunumlarla şaşırtmak isteyenlere Sera kavanoz ile ilham veriyor. Bayrama renk, neşe ve lezzet katacak LAV Sera kavanozlara, tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Bayramlar sevdiklerinizle paylaştığınız sofralar, damağı tatta kalan sohbetler, mutluluk ve keyifle daha da güzelleşiyor. Kurban Bayramı’nda herkesi kalabalık ve lezzetli sofralarda buluşturan LAV, misafirlerine eşsiz sunumlar hazırlamak isteyenlere ilham veren önerilerde bulunuyor. Kalpleri ısıtan bayram mutluluğunu bir kavanoza sığdıran LAV, modern ve zarif bir tasarıma sahip Sera kavanozlar ile çiçeklerin gücünü birleştiriyor. Taze lavanta çiçekleriyle renklenen sunumlar, misafirlerini şaşırtmak isteyenlere ilham oluyor.

Misafirlerinize hazırlayacağınız lavantalı dondurmaları Sera kavanozlar ile servis ederek bayramın coşkusuna keyif katabilirsiniz. Sera kavanozları sadece sunum değil mutfağınızı renklendirmek için de kullanabilirsiniz. Vakumlu kapağı sayesinde her türlü gıdayı tazelik ve cam sağlığında muhafaza edebileceğiniz Sera Kavanozları, renkli çiçekler, kurdeleler ve iplerle süsleyerek raflara dizip mutfağınıza romantik ve retro bir dokunuş da yapabilirsiniz.

Bayram sunumlarına ayrı bir renk, estetik ve lezzet katacak LAV Sera Kavanozlar, yaratıcılığıyla herkesi şaşırtmak isteyenleri tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Sera Kavanoz – 3'lü paket: 19.95 TL

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi;

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71