LAV ile Evlerde Deniz Serinliği!

Tasarımlarıyla yaşam alanlarına estetik katan LAV’ın Mia Sürahileri ve Bodega bardakları ile ilham verici sunumlar hazırlamaya ne dersiniz? Yaz aylarında Bodega ve Mia Sürahilerin doğal uyumu ile hem bol bol sıvı tüketin hem de evinize deniz ferahlığını taşıyın.

Ağustos ayında deniz esintisini evlerinde de yaşamak isteyenler için LAV, farklı kullanım önerileriyle ilham veriyor. Sade ve naif tasarımlarıyla dikkat çeken farklı boyutlardaki LAV Mia sürahileri ve Bodega bardakları, günlük su ihtiyacını gidermek için şık bir alternatif olurken, küçük ve yaratıcı dokunuşlarla evlerde bambaşka konseptler yaratmanıza da fırsat veriyor. Minimalist bir anlayışla, şıklığını detaylarda saklayan LAV Bodega bardaklarını ve sürahilerini; denizi çağrıştıran kabuklar, kum, çakıl taşları, doğal kumaşlar ve bitkilerle birlikte kullanarak, evlerde cazibe merkezi oluşturacak köşeler yaratmanız çok kolay.

Yaza özel ilham verici LAV Kendin Yap önerileri için https://www.lav.com.tr/ilham/kendin-yap/09 web adresini ziyaret edebilirsiniz.

LAV Bodega 3lü paket 5.75 TL

LAV Bodega 3lü paket 12.75 TL

LAV Mia Sürahi küçük boy 3,5TL

LAV Mia Sürahi büyük boy 4,5TL

Bilgi için Excel İletişim ve Algı Yönetimi;

Sinem Richards, sinem.richards@excel.com.tr

Öykü Baloğlu, oyku.baloglu@excel.com.tr