LAV Fiesta ile Yazın Tadını Doyasıya Yaşayın - Gürallar

LAV Fiesta ile Yazın Tadını Doyasıya Yaşayın

Camın yenilikçi markası LAV, Fiesta kokteyl bardağıyla lezzet ve serinliği zarafetle buluşturuyor. Şık tasarımıyla eşsiz sunumlara ortak olan LAV Fiesta’ya LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV Fiesta kokteyl bardağıyla, bu yazın en serin anlarına keyif katıyor. Klasik kadeh görüntüsüne rağmen modern ve estetik tasarımıyla dikkat çeken Fiesta kokteyl bardağı, geniş hacmiyle lezzetli anların tadını doyasıya çıkarmanızı sağlıyor.

Zarafetiyle göz alan Fiesta, hem keyif dolu yudumlara lezzet, hem de ilham veren sunumların şıklığına şıklık katıyor. Su, gazlı meşrubat, soda, limonata... İçeceğiniz her ne olursa olsun Fiesta ile lezzeti ikiye katlanıyor. İster evinizin balkonunda kendi hazırladığınız içecekleri yudumlarken kullanın isterseniz yaz partilerinde misafirlerinize ilham veren sunumlarınızı onunla yapın, Fiesta bu yazın en serin ve lezzetli anlarına keyif katacak.

LAV Fiesta kokteyl kadehi, ferahlığı estetik tasarımlarda arayan herkesi, tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Fiesta Kokteyl Kadehi - 6'lı paket: 49,95 TL

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71