LAV Derin ile Sunumlara Yenilikçi Bir Dokunuş - Gürallar

LAV Derin ile Sunumlara Yenilikçi Bir Dokunuş

Camın yenilikçi markası LAV, kum saati şeklindeki estetik duruşu, şıklığı ve geniş hacmiyle dikkat çeken Derin Meşrubat Bardağı ile keyifli anlarına ortak oluyor. Hayalinizdeki şık sofralara ve ilham veren sunumlara tat katan LAV Derin meşrubat bardağına LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV’ın sevilen ürün serisi Derin’in en beğenilen parçalarından biri olan Derin meşrubat bardağı, yıl boyunca lezzet ve keyif dolu anların vazgeçilmez eşlikçisi oluyor.

Yenilikçi, modern tasarımı ve geniş hacmi sayesinde Derin, yalnızca soğuk içecekleriniz için değil, lezzetli tatlılarınız için de enfes sunumlara ilham oluyor. Estetik kum saati formuyla fark yaratan Derin meşrubat bardağı, bu sayede hem her yuduma keyif katarak hem de yaratıcılıkta sizi alabildiğine özgür bırakarak sunumlarınızda hayal gücünüzü sınırsızca kullanabilmenize imkan tanıyor. Sunumlarında eşsiz bir dokunuş yapmak isteyenler, Derin meşrubat bardağı ile hayatı dolu dolu yaşamanın keyfini sürüyor.

LAV Derin meşrubat bardağı, yenilikçi ve modern tasarımı ile hayatı dolu dolu yaşamayı seven herkesi tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Derin Meşrubat Bardağı - 6'lı paket: 26.95 TL

Bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Kübra Kokalı, kubra.kokali@excel.com.tr, 0216 544 94 71