Keyifli molaların en güzel ortağı: LAV Roma Fincanı - Gürallar

Keyifli molaların en güzel ortağı: LAV Roma Fincanı

Modern ve yenilikçi tasarımıyla sofraların atmosferini değiştiren LAV Roma Fincanları, Akdeniz’in enerjisini ve tazeliğini sofralara taşıyarak fark yaratıyor. Sadeliği ve şıklığı bir araya getiren LAV Roma Fincanları, günün her saati yenilikçi ve göz alıcı sunumların vazgeçilmezi oluyor.

Keyifli molaların en güzel ortağı LAV Roma Fincanları, www.lav.com.tr internet mağazasında da sofralarda yerini almayı bekliyor.

Akdeniz’in enerjisini ve tazeliğini sofrasına taşıyıp günün yorgunluğunu güzel bir atmosferle atmayı kim istemez. LAV’ın Roma Fincanları sizi bu atmosferin içinde kaybolmaya davet ediyor. Modern ve yalın tasarıma sahip LAV Roma fincanları bol sütlü ve köpüklü bir latteyi göz alıcı bir lezzete dönüştürmekle kalmıyor, yanında servis edeceğiniz tatlı, küçük atıştırmalıklarla sofralarda yerini alıyor.

Sadeliğin sofralarla buluşması!

Tüm içeceklerin sunumuna dingin ve modern bir dokunuş katan LAV Roma fincanları sade şıklığıyla günün her saatinde en huzurlu anlara eşlik ediyor. Keyifli molaların en güzel ortağı LAV Roma Fincanları uygun fiyatıyla, tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr internet mağazasında kendini her daim özel hissetmek isteyenleri bekliyor.

LAV 12’li Roma Fincan Seti: 26,25 TL

Bilgi için Excel İletişim ve Algı Yönetimi;

Sinem Richards, sinem.richards@excel.com.tr

Öykü Baloğlu, oyku.baloglu@excel.com.tr