ALİBEY HOTELS & RESORTS ÇEVREYE DUYARLI TATİLİN MERKEZİ OLACAK - Gürallar

ALİBEY HOTELS & RESORTS ÇEVREYE DUYARLI TATİLİN MERKEZİ OLACAK

02.11.2014

Türkiye’de birçok “ilk”in sahibi olan Alibey Hotels & Resorts, dünya çevre gününde de farklılığını ortaya koydu. Manavgat’taki Alibey Club ve Alibey Club Park tesislerinde çevre günü dolayısıyla atık toplama ve ayrıştırma etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan misafirler ve otel personeli çevre temizliği konusunda duyarlılıklarını gösterirken, eğlenceli vakit de geçirdiler.

Çevre konusundaki duyarlılığını her fırsatta ispatlayan Alibey Hotels & Resorts, 4 Ağustos ‘da konudaki farklılığını bir kez daha ortaya koydu. Tüm işletmelerinde inşaattan başlayarak, çalışan personelin bilinçlendirilmesine kadar her süreçte bu konudaki hassasiyetini gözler önüne seren kurumun Alibey Club Manavgat ve Alibey Club Park Manavgat tesislerinde, Çevre çalışmaları dolayısıyla atık toplama ve ayrıştırma etkinliği düzenlendi.

Manavgat’ın Kızılağaç Bölgesi’nde düzenlenen, otel misafirleri ve personelinin bir arada katıldığı etkinlikte 300 kg miktarda atık toplandı ve ayrıştırıldı. Otel bünyesinde hizmet veren Kalite Yönetimi birimi tarafından organize edilen çevre temalı etkinlikler, otel misafirleri ile çalışanlarını çevre konusunda duyarlı olmaya teşvik ederken, yöre halkına da bu konuda mesajlar vermeyi hedefliyor.

Bilgi için:

Pelin Özbay; pelin.ozbay@globaltanitim.com

Arzu Erdoğan; arzu.erdogan@globaltanitim.com