ALİ BEY RESORT SIDE, SEÇKİN DAVETLİLERİN KATILIMIYLA AÇILDI - Gürallar

ALİ BEY RESORT SIDE, SEÇKİN DAVETLİLERİN KATILIMIYLA AÇILDI

31.05.2010

Ev sahipliğini Gürallar Yönetim Kurulu Üyesi Esin Güral Argat’ın yaptığı gecede ENBE Orkestrası davetlilere keyifli bir gece yaşattı.

28 Mayıs’ta ENBE orkestrasının keyifli müziği ile başlayan ve gecenin geç saatlerine kadar devam eden Gala Gecesine cemiyet hayatından Zeynep-Metin Fadıllıoğlu, Yüksel Behlül, Zerrin-Giray Bilimer, Ela-Ogan Soysal, Güler Yiğit, Sema-Mehmet Sarper, Suzan Toplusoy, Ayfer Toprak, Cengiz Karavan, Neşe Kavak ve Ketty Hakko gibi isimler katıldı.

Gala Gecesinin ardından 29 Mayıs sabahı yapılan basın toplantısında Gürallar Yönetim Kurulu Üyesi Esin Güral Argat, 49 yıllık arazi tahsisiyle inşa ettikleri Ali Bey Resort Side’nin ardından turizm sektöründeki yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini vurgulayarak, “Bu büyümeyi gerçekleştirirken yurtdışını da ihmal etmeyeceğiz’’ dedi.

Toplantıda konuşan Ali Bey Hotels & Resorts Genel Koordinatörü Ahmet Kolukısa da: “Ali Bey Resort Side’nin mimarlığını Cüneyt Bükülmez’in, iç mimarlığını ise ünlü tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu’nun üstlendiğini belirtti. Tesisin her detayı ile ayrı ayrı ilgilenildiğini ve alanındaki en büyük isimlerle çalışıldığını belirten Kolukısa, bahçe peyzajı için dünyaca ünlü peyzaj mimarı Ermanno Casasco ve dış aydınlatma için ise yine dünyaca ünlü İtalyan Decoro Urbano firması ile çalışıldığını sözlerine ekledi. Personel kıyafetleri ise devlet tiyatroları kostüm tasarımcısı Canan Göknil tarafından tasarlanan Ali Bey Resort Side ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflediklerini söyledi.

Basın toplantısının ardından geceye ünlü DJ Uğur Kirik eşliğinde düzenlenen Beach Party‘le devam eden davetliler Ali Bey Resort Side’nin eşsiz doğasında geçirilen hafta sonunun ardından 30 Mayıs Pazar günü Antalya’dan ayrıldılar.

Bilgi için:

Global Tanıtım / (212) 270 52 32
Feyza Sungur – feyza.sungur@globaltanitim.com
Joelle Dana – oelle.dana@globaltanitim.com
Arzu Erdoğan- arzu.erdogan@globaltanitim.com